finansesos.pl podatki, finanse,
kredyty i giełda

2371
15524
Zamknij

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych odpowiedziach na wskazany przez Ciebie adres e-mail?

TAK NIE
Zamknij

Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych odpowiedziach na wskazany przez Ciebie adres e-mail?

Kategoria: Zakładanie firmy
odpowiedzi: 4
[20.03.17, 09:57]

Lojalność pracowników

Sprawdzacie lojalność pracowników jeśli macie wątpliwości? Co myślicie o czymś takim. Chodzi mi tylko o sytuacje gdy naprawdę są pewne przesłanki, że coś jest nie tak.

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • krzysiek [20.03.17, 10:04]
  jeśli masz wątpliwości to dlaczego nie. ja coś słyszałem o bia.com.pl oni się chyba tym zajmują, zerknij na stronę jeśli chcesz i faktycznie masz zamiar sprawdzić lojalność. warto pamiętać, że nielojalny pracownik może spowodować poważne problemy w firmie.
 • gość [25.03.17, 14:51]
  Jak mowa o lojalności to mi na myśl przychodzi Prouve, to czysty przykład karygodnego zachowania w biznesie, można ich postawić jako wzór nieetycznego działania, próbują podkradać najlepszych pracowników innym firmom
 • kali [21.04.17, 14:50]
  Jeśli chcecie sprawdzić swoich pracowników to moim zdaniem warto zainwestować w badania tajemniczy klient - http://cbmtest.pl/oferta-badan(...)emniczy-klient/ . Uważam, że takie badania wiele korzyści przynoszą.
 • maria [23.10.17, 14:23]
  u mnie sprawdza się też system z mwizyta.pl, jedną z funkcji jest kontrola zasobów także pomaga to jeśli chodzi o zarządzanie firmą, ja akurat mam salon kosmetyczny

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)